Życie i praca zawodowa to podróż, najlepiej gdyby jedno i drugie dawało zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa.

Nazywam się Viola Miła Jakubowska i zawodowo zajmuję się pomaganiem w zrozumieniu siebie, swojej pracy, firmy i wprowadzeniu harmonii. Prowadzę sesje indywidualne i grupowe  zajmujące się sprytnym zarządzaniem sobą  i swoja przestrzenią, kryzysami, rozwojem zorientowanym na cel i emocjami.

Do tej pory przeprowadziłam kilka tysięcy godzin sesji!

Pracowałam dla różnych firm prywatnych, państwowych, wyższych uczelni, rozwijając projekty i wspierając codzienną pracę. W lutym 2015 roku poślizgnęłam się na przeźroczystym lodzie, oboma kolanami uderzyłam w wystające znad lodu tory. Moje życie z dnia na dzień całkowicie się zmieniło. Z aktywnej, zabieganej osoby, stałam się osobą nie mogącą chodzić. Ból był niesamowity, lęk przed tym co będzie także. Lekarze okazywali się mało pomocni, diagnozy sprzeczne, rehabilitacja długa (czeka się w kolejce rok), bolesna i według niektórych niewłaściwa. Po 3 m-cach niechodzenia stwierdziłam, że to przecież ja jestem odpowiedzialna za swoje zdrowie, życie i nikt inny. Kupiłam 2 kule, zrobiłam plan pracy nad kryzysem, dałam sobie zgodę na działanie. Mogłam pracować sama ze sobą i jednocześnie zawodowo, ale wprowadzając duże zmiany. Wtedy zobaczyłam, jak bardzo ważne jest, żebym połączyła całą moją wiedzę w jeden ciągły proces. Nazwałam to rozwojowym kryzysowym podejściem do życia, swojej pracy, swojej firmy. Od tego momentu proponuję osobom, z którymi pracuję, skupianie się na celu, a nie na przeszkodach.

Dzisiaj żyję w większej harmonii i spokoju. Skupiam się na celach i rozwiązaniach, pomaga mi jeszcze trochę tylko jedna kula.

Co najważniejsze!

Pracuję z osobami i firmami, które potrzebują właśnie takiego podejścia Skupienia się na celu, harmonii i rozwoju oraz kreatywnym, skutecznym i sprytnym rozwiązywaniu swoich problemów oraz pojawiających się kryzysów.